Author Archives: simson

1 Kommentaar

Läbi aegade üks lõbusamaid jookse. Kaks sportlast jooksid alguses ees minema, seejärel tulid meile poole distantsi peal vastu,  jooksu lõpupoole aga ründasid samad inimesed meid juba seljatagant. Üks inimene reanimeeriti (põlv vist)  Helen Korju poolt rajalt. Üks osavõtja finišeeris Aegviidu asemel Nelijärvel (kulgedes sealt edasi juba häälega), teine avastas ennast ootamatult Piibe maanteelt, mida mööda oli juba lihtne Aegviitu liikuda. No ja kaks osavõtjat unustasid ühe ja sama koha pealt parempöörde tegemata  juba kolmandat aastat järjest 🙂 Tundus, et kõik jäid rahule.

3 Kommentaari

Aga minu isa ikka tegi. Suvel laenasin talle köit ja Petzli shumari, et ta saaks katuseplekki kinnitada. Tegin ka kiire koolituse kuidas haaratsit kasutada, kuna ta nägi sellist vidinat esimest korda elus. Sel talvel katuselt lumekoristuseks enam minult midagi ei küsitud. Nädalavahetusel käisin maal ja nägin seda!

Valmistatud 1 mm roostevaba plekist, keel metsõunapuust ja käepide kaetud tekstoliitplaadiga.

KOMMENTEERI

Esimest korda lühikese püksiga jooksmas, ümber Kakumäe poolsaare kaldapealsel  ja natuke Tiskret. Täitsa tore rada, Vabaõhu muuseumisse saab ilusti sisse ranna kaudu aga välja on kõige mõistlikum siiski üle aia. Hoituseks! Ka muuseumi kõige kaugemates territooriumi nurkades võib kohata turvameest jalgrattal. Vaatas mulle otsa, ei saanudki aru kas oli imestunud või täitsa ükskõik, igatahes piletit  ei küsinud. Plaanis oli alla 2 h aga tuli 2 ja pool -  lihtsalt nii hea ilm ja huvitav rada.

Reedeks lubab kohati 18 kraadi, vast laupäeval siis miinusesse ei lähe 🙂