Pildid

1 Kommentaar

Hannes sai sõrmed taha päris huvitavale uudisele. http://www.reporter.kg/index.php?newsid=150. Tegemist siis 13 juulil 1990 juhtunud laviini järelmitega. Jaan rääkis kah vist aastat 2 tagasi, et laibad hakkavad välja sulama, ent need pildid on päris jõhkrad. Enamgi tegelikult on jõhker teadmine, et keegi suurt midagi ei taha ega viitsi nendega ette võtta. Samas tavasurelikul pole lubatudki. Pildid reporter.kg-st [nggallery id=37]

7 Kommentaari

Al koos oma grupiga sõitis välja 17.11.2009. Nende eesmärk Horconese kaudu tava marsruut.

Tarmo Riga sõitis välja 23.11.2009. tema eesmärk Vacas ja nn Poola otsemarsruut (polish direct).

Pildid 2005 aasta käigust.

[nggallery id=33]

3 Kommentaari

Räägitakse lugulaule Uzbeki julgestusest, mis pidavat toimima viisil - "roni, roni ma näen..". Isiklikult olen ühe uzbekiga koos Korshenevskajal käinud.  Tema ei julgestanud läksi ise pragude vahelt tuima näoga. Pärast seletas, et silma nägemine on nii kehva, praol ja liustikul vahet ei teinud.

Uuemast ajast ehk Viljari drytool boulderingi üritusest on üks sarnane näide firnikate esituses :). Õnneks oli kaamera minu käes ja see kuis Viljar minu julgestusest vastu maad käis peale ei jäänud.. Eks muud pildid riputan ajapikku. Seal veel krimpsus nägusid. Hea üritus oli!!

[nggallery id=31]