Ekspets läbi

Selle  suvine ekspets on läbi.  Kõik eesmärgid ei saanud täidetud ja mis tehtud polnud ka päris sellisena plaanis. Aga hea oli.

Tänud kõigile kaasaelajatele! Ajaveebi statistika ütleb, et huvi oli suurem kui oodata oskasime. Keskmiselt 200 klikki päevas kogu ekspetsi vältel. Muidugi mõningaste kõikumistega. Tore et meie tegemised nii palju huvi äratasid! (Loodetavasti polnud küsimus ainult hapukurgi hooajas:), aga samas pole ka Jaan S. blogi arvesse võetud).

Tänud ilmaprogooside eest Tarmo Rigale ja Hannes Ojale! Ilma nendeta oleks olnud kõike palju keerulisem sättida. Kahjuks saadetud prognoosid tegelikku ilma ei parandanud, mis käesoleval aastal tundus üldises plaanis niru olevat.

Tänud Hannesele, kes meid SMS-ide teel ergutas ja Mariat veebi täiendamisel abistas.

Tänud Pille Saluverele, kes aitas apteeki kokku panna ning abistas medikamentide hankimisel.

Kui võimalus tuleb näitame kindlasti seisvat ja liikuvat pilti ning räägime juttu kõrvale.

Seniks aga nädalake puhkust ja siis uuesti treening radadele vihasemalt ning võimsamalt kui kunagi varem!

4 Comments on “Ekspets läbi”

 1. Tere,

  kas Hiina reisist ka pilte näeb? Loodan väga, et laete üles ühe
  korraliku u 60 pildise (mitte kõik 800 pilti “musta materjali”) galerii koos kommentaaridega. See oleks justkui väike präänik neile, kes blogil silma peal hoidsid. Ajalugu näitab, et kõik kodumaised ekspetsid teevad oma reisile küll
  vägevad kodukad (sponsoritele?), aga reisi lõppedes jäävad nad nii nagu nad on – a la 5 update’i ja parimal juhul mõni 200×200 pikslit moblaga saadetud pilt.
  Niiet mehed, võtke end veel pooleks tunniks kokku ja pange publikumile
  mõned pildid üles.
  Tänud ette,
  Siim

 2. Iseenestest õige märkus. Mis sest, et adadsad@adasd.c.. seda ütleb. Nii nagu igakord paneme ka nüüd pildid ülesse. Aga seda millalgi 28 septembri paiku.

 3. Postiaadressi panin suvalise, kuna mul paar valusat spämmikogemust ja see on teinud ettevaatlikumaks. Ega see mingi saladus pole ja kui soovi on võin selle teile saata. Aga rõõm on kuulda, et pildid tulemas. Tänud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga