Treeningutest

Kuna suvehooaeg on ähvardava kiirusega lähenemas katsun järgmise paari kuu jooksul (nt kuni kevadjooksuni) tehtud treeningud jälle veebi riputada. Endale motivatsioonks, teistele võrdluseks ja nokkimiseks.
3.märts laupäev

Kuna jääronimise huvilised puudusid siis, 1:15 jooksu – Kopli-Stroomi-Kalamaja. Keskmine pulss 137, 14 kilti. Ilus päikeseline ilm. Asfalti juba üsna palju väljas. Jääpeal aitavada Icebugid. Natuke harjumatult kobakad ja jäigad. Suure varba alla saab suure villi. Samas nn laisale spordisõbrale hea, stabiliseerimisega vähem tööd.

4.märts pühapäev

Joosuga Väos. Hooaja esimene altjulgestusega puurikeeramine ebaõnnestub täielikult.  Seejärel teeme vaheldumisi järjest 4-5 korda ronimist ülaltjulgestuses. Tähelepanu käte-jalgade asetusel, mitte kiirusel. Mõnus. Jaksu on ja liigutused meenuvad. Viljar ronib kõrval üksi haaratsi julgestuses. Jää on kihiline ja lööb kõvasti kildu või siis õhuline-lumemoodustis. Juurde tekkinud ei ole, pigem vähem. Kui nagu lubatud järgmine nädal soojaks läheb, saab hooaeg Eestis läbi.  Ehk tõenäoliselt tulev nädalavahetus on viimane võimalus normaalselt ronida. Õppetund ka. Kasuta kaitse prille või visiiri kiivril! Sinise silmaga tööl on kõvasti seletamist ja niikuinii keegi ei usu, et jälle Kalamajas peksa ei saanud:). Hea päikseline ilm. Trenni lõpuks ka normaalne altjulgestusega ronimine, et peas asjad õigesse kohta loksuksid. Proovin  kõiki võimalikke turvameetoteid. Kirkad Griveli Double springide otsas, lisaks puuri keeramise ajaks lühike enesejulgestusots – kah Grivelilt Daisychain. Esimesel puuril saab nende toimimine ära katsetatud. Pärast pandud igaksjuhuks. Viimasele enam daisyt panna ei viitsi. Hea ronimise päev!

6. veebruar esmaspäev Sisetrenn

SJN: Wattbikel 10 minutit, Seejärel võimlemist ja Burgener warmup(Video).

TRN:

1) rippest rinnalevõtt 60 kg 9 seeriat x 10 kordust + 1×15=115 kordus. Puhkus seeriate vahel 30 sekundit pärast 5. seeriat 45 sekundit.  

2) rippumine 4×40 sekundit. Puhkus minut.

3) 3 ringi vaheldumisi ilma puhkuseta

a) trenazöörilistudes alla tõmbed vastu reisi 40 kg 20 kordust 

b) rinnal surumine 75 kg x10.

Kõik kiirelt koosolekule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga