11.08 kaks

Servus et silencium. Kindlasti on kõik kursis jõulu unelmaga, kus on valge lumi ja saani jäljed, me kallis jõulumees tuleb või siis hoopis kratt toob naabrimehe aidast vähe manti. Täna elame tõeks teie jõulu-unelamad.
Alpinistile tähendab südasuvine jõul mõttepausi. Hannes ja Joosu on Vaja tipus ning mõtlevad. Tänane ilm oli kõike muud, mida me ootasime tippu minekuks, päev läbi on sadanud lund ning igatepidi paneb see meid mõtlema.
Homme hommik on see, kus saabub selgus. Tõenäoliselt veeretab saatuse täring poistele ülesande minna vastu ukraina esimesele tiimile (koondnimetusega MIR 1) obeliski juurde ning aidata nad enda juurde laagrisse 6900 m peale.
Arvatavalt on tipu tegemiseks sadanud liialt lund, kuid kunagi ei tea: igal juhul on meil side kell 8 hommikul ehk teie aja järgi kell 5. Hannes oli üsna rõõmus. Kujutlen teda täpselt - labidas käes telgilt lund viskamas ning nägemas Hiina poolt suure sotsialistliku koidiku selget ilma. Baaslaagris läks päev korda - ei teinud midagi, kaardid (turakas), Urmase kuradi hispaania keel, mis ilmtingimata kunagi päädib rahvusvahelise ..... ja siis veel alpinismi põhiprintsiipide mõtestatuse üle juurdlemine, mis viis tulemuseni, mida hetkel veel presenteerida ei julge, kuid on üsna kategooriline, jah.
Muuseas, Sims ja Rooden musi.
SMS küsimus tuli seekord õnneks väljaspoolt pealinna. Küsijaks on keegi, kelle telefoni number lõpeb ... 529 ja on Kohtla-Järvelt, ehk kui palju me võtame mäkke kaasa hapnikuballoone?
Sellega on nii, et meie punt lisahapnikku ei kasuta. Esiteks, seda pole vaja ja teiseks ei ole see moraali nõuetele vastav käitumismudel. Küll aga on meil igal juhul kaasas dex, ehk hormoonravim, mida süstitakse ränga mägihaiguse korral ja mis aitab tasandada kõrguste vahet. See on kindel asi seljakotis ja on ka oma vajalikkust tõestanud Kommunismil lätlase peal. Meile on see kui teine kindlustuspoliis, mille v6tame kaasa, aga kunagi kasutada ei taha. K-E (Urmas tsensori rollis)

1 kommentaar “11.08 kaks

  1. simson

    simson

    Musi loomulikult koigile maesolijatele,kes seda kommi toenaoliselt eı loe, a no siis vahemalt Mariale palavad tervitused. İgal juhul Kr-E on tubli ja eeskujulik postikana. Tea kas tahab ikka magironimisega edasi tegelda v6i hakkas J.Künnapit kartma, viksılt ıstub BC-s. Kuı me veel kunagı kokku saame,eks meil ole palju raakida, sellest mida meıe m6istus meile ütleb ja mida kehaga teeb.

    Priit (palavast-palavast Türgıst)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga