õhtuseid uudiseid meteojaamast

tel5175339_21022008_155223104.mp3
Kuna ühe akna juures on levi ja aega ka rohkelt käes, siis jätkub juttu kauemaks.
Hommikuse häälsõnumi järel joodi teed ja pärast seda kurnavat tegevust keerati taas magama.
Seejärel toimus grusiinidega pidulik vennastumistoa avamine, kus mägardid rääkisid kes kus käinud on, pikemalt peatuti “kes on kõige kõvem mees” teemal ja mida grusiinid arvavad poliitilisest hetkeolukorrast.
Õhtusöögiks valmistati hakklihapalle tomatisousti ja pastaga. Iile oleks täpi peale pannud lusikatäis hapukoort ja pitsike viina, aga kumbagi pold võtta :/
Hetkel on ilm selge, isegi küla on näha, kuigi küla jääb mäe taha. Lootust on, et homne allaminek ei ole nii ränk, sest tugev tuul on ka lund vähemaks puhunud.
Marsruutidest: juba alguses sai selgeks, et 4A jaoks on ilmselgelt liiga vähe aega, seega taheti proovida 3A’d – meteojaama tagant mööda lumekuluaari üles, selleks tariti kogu varustus üles kaasa, kuid 3A läigib kui Tšehhi kristall. Kui ka oleks piisavalt aega, siis jääks varustust väheks.
Teada on saadud, mis tähendab kõrgalpinismipsühholoogia madalates mägedes ehk telgis istumist ja meteojaamas olesklust… (väga katkendlikult oli kosta mis asi see kõrgalpinismipsühholoogia siis on)
Suur betoonist majamürakas väriseb tuule käes, vot sellised karmid loodusjõud. Midagi muud erakordset pole vahepeal juhtunud, ka ühtegi eluslooduse esindajat pole täheldatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga