Mudalastele

Sellise uudise seiklejatele leidsin. Casio G’zOne mobiiltelefon.
Veekindel ja põrutuskindel. Sisus veel elektriline kompass (Nokial oli ka), kell, stopper, 2,2 tolline QVGA displei, 1 tolline välisdisplei ja kaamera.

Eilne TRN: Lasnas ronimas

Soojendus 2 kmi sörki

3x 8 min kestvust – hästi ei kestnud ja käte nahk läks hellaks küll, lõpetuseks lõuga ja 24 kg sangpommiga hooglemist. See eest aknataga hea valge.

4 Comments on “Mudalastele”

 1. vana uudis ja pealegi kasutu, sest neid ju ei saa meie maal. Osta kindalsti mitte (kui just viimasel ajal mingit muutust pole toimunud) ja kasutamise kohta olen kah skeptiline et siis kas meil need 800/1900 Mhz asjad toimisid või ei? Hetkel ei viitsi neid euroopa sagedusi ise otsida ja peast miskipärast ei mäleta.

 2. Kasutu kommentaar.
  Ei tea, aga minu telefonid on igaljuhul 900/1800/1900 sageduses, kas Eestis 800/1900 toimib ei tea , millega teised räägivad ei tea. Mis ostmisse puutub siis on vaba maa, igaüks ostab mida tahab. Eestist ei saa palju asju, aga kas see on kunagi takistanud?
  Sellega tuleb muidugi nõustauda – et uudis on vana ehk uudis ainult neile kes pole piisavalt netti sirvinud.

 3. Lihtsalt kurb on, kui toodetakse toredaid telefone, aga üldjuhul aasia turule ja mõni ehk jõuab ka ameerika turule ja vaesed eurooplased peavad vaid netist vaatama. Antud jubin jõudis isegi ameerikamaale peale mitmeaastat ootamist, ja meile ilmselt ei jõuagi.
  Aga sageduste kohta saab lugeda siit http://en.wikipedia.org/wiki/GSM_frequency_ranges Selle järgi ütleks, et asi on meil lihtsalt lauakaunistuse tasemel või siis reisitelefoniks, kui plaanis üle lombi sõita.

 4. no näed juba palju parem, meil jah vist ei levi.
  Olen juba isiklikult tükk aega kade olnud japsi turule tiidetud AWD mikribusside osas. Jube mugavad ja tõhusad riistad, aga Eurooplasele tehakse sama mudeli idiotismi. Mis teha

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga