Tsensor ja Salarelv

Esiteks  TSENSOR

mõistan täiesti kirjanduslikke kujundeid fekaal, sitt jne. Või siis haistan taustal JKA koosolekul püttikogunenud kirgi, mis kerges õlleuimas avalikkuse ette saadeti… Aga isikut puudutavad kommentaarid viisil

K(nimi kustutatud) tead,et Sinu jaoks on olemas kudumiklubi:)!
terv.
SK
p.s. sa ei seksi kunagi ühegi ilusa naisega:)

Tere K(nimi kustutatud)!
kui sa selline häda oled siis on mul sinust väga kahju. kui sa järgmine aasta(2010) päästetööde võistustele satud siis ma luban ,et löön sulle kirka läbi kiivri pähe.
kordan veel kord sa oled tõesti nagu üks teatud fekaalidega seotud häda.
S

Ehk katsume konstruktiivselt –  mõni hea tehniline trikk või spordiharjutus või koht kust 16 kg sangpommi odavalt saab jne — Või siis loeme seda kirjanduslikuks katsetuseks hr S poolt, (kelle nimi on mulle teada), sestap ka ei esita avaldust politseile S poolt K elule ja tervise ründeosas vastavalt karistusseadustiku §-le 120 ehk tapmisega või vähemalt tervisekahjustusega  ähvardamisega (mille eest sanktsioon kuni 1 aasta vangistust)  ning K ei pea muretsema oma rünnatud vaimse tervise pärast ja võib rahulikult 2010 päästetööde võistlustele minna.

Salarelv

on Kinesioteipimine, mille mõtles kusagil Jaapanis veerand sajandit tagasi välja keegi dr Kenzo Kase (promovideo)

Kasutasin küll segu vanast heast teipimise tehnikast ja kinesioteipimise headest külgedest, mille kohta saab täpsemalt lugeda näiteks healtcare.ee kodukalt, aga lühidalt effekt pidavat seisnema selles, et[singlepic id=399 w=320 h=240 float=right]

Normaliseerib lihase funktsiooni.
Parandab lümfi ja vereringet.
Vähendab valu.
Korrigeerib liigese ebateljelist asetust ja parandab proprioretseptorite funktsiooni.

Toimib viisil, et nahale asetatud teip tekitab naha üles tõstmise efekti, mis suurendab vaba ruumi naha ja nahaaluse koe vahel, paraneb lümfivedeliku ringlus, mis omakorda vähendab stimulatsiooni naha valuretseptoritele. See võimaldab nahale asetatuna alustada tervenemise protsessi, tagades kudede funktsioonide paranemiseks parema keskkonna.

Igaljuhul on teip 2 päeva peal olnud ja ka sauna suurepäraselt välja kannatanud. Toetab üllatavalt tõhusalt. Kuidas kinesioteipimine ” mai jooksul aitab sellest annan pärast teada.

Pilt ortokliiniku promomaterjalist

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga